M ● A ● D ● E ● X
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
M ● A ● D ● E ● X

Forum Kısa Bir Süre Yine Yayına Girecektir

AnasayfaMadexLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İSPATLAMAYAN AHLAKSIZDIR

YazarMesaj
DJ jr. Memo
Co-Master
Co-Master
DJ jr. Memo

Erkek Mesaj Sayısı : 142
Okul veya İşyeri : M.K. Koleji
Lakap : MhtNc

İSPATLAMAYAN AHLAKSIZDIR Empty
MesajKonu: İSPATLAMAYAN AHLAKSIZDIR   İSPATLAMAYAN AHLAKSIZDIR EmptyPerş. Mart 13, 2008 9:43 pm

Albayrak'tan sert cevap !..

Bu sözler Trabzonspor camiasını karştıracak !.. Eski başkan Nuri Albayrak, Başkan Sadri Şener'i Fatih Tekke'nin transferinde "kaybolan paralar" olduğu iddiası için ispata çağırdı ve çok çarpıcı açıklamalar yaptı.. Albayrak gibi Abdullah Başer de Şener'e öfke kustu !..

Geçtiğimiz günlerde Lig Tv'de yayınlanan Futbol Gündemi Programı'na canlı bağlanarak, bazı açıklamalarda bulunan ve kendisine yöneltilen bir soru üzerine de Fatih Tekke'nin Zenit'e satılmasından gelen para ile kayıtlarda görünen rakam arasında fark olduğu iddiasını gündeme getiren Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'e, eski başkan Nuri Albayrak'tan çok sert bir yanıt geldi.

ZENIT'TEN 10 MİLYON AÇIKLAMASI
Bu konuda ilk açıklamayı Zenit kulübü yaparak ortada kaybolan bir paranın olmadığını vurgulamıştı. Zenit'ten yapılan açıklamada Fatih Tekke için 7.400.000 Euro bonservis ödendiği, Fatih Tekke'ye 2 Milyon Euro verildiği, 400.000 Euro ise menajer Ceylan Çalışkan'a ödendiği ifade edilmiş ve 10.000.000 Euro olarak konuşulan rakamın bu üç ödemenin toplamıyla ortaya çıktığı belirtilmişti.

ALBAYRAK'TAN SERT CEVAP
Bunun ardından bir açıklama da Albayrak'dan geldi. Fatih Tekke için "Kayıtlarda ne yazıyorsa o kadar para alınmıştır" dedi. Albayrak, Fatih Tekke'nin transferinde 2.6 milyon Euro'nun kulüp hesaplarına geçirilmediği iddiasına, sert bir yanıt verdi. Sadri Şener'in TMSF ile yaşadığı sorunları hatırlatan Albayrak, "Böyle biri bize hırsız diyemez. Elinde bilgi, belge olupta ispatlamayan, müfteridir" şeklinde sert bir cevap verdi. Kişinin karşısındakini kendi gibi gördüğünü söyleyen Albayrak; "Her türlü kayıt orada, ispatlasınlar o zaman. Bize 'hırsız' diye çamur atıp da, bunu kanıtlamıyorlarsa, onlar ahlaktan yoksundur. Fatih için kayıtlarda ne yazıyorsa, o kadar para alınmıştır" dedi.

"YILDIZ SATMAYACAĞINI SÖYLEYENLER GERÇEK YÜZÜNÜ GÖSTERDİ"
Albayrak, Fatih konusunda kendilerini suçlayıp, 'yıldız satmayız' diyenlerin gerçek yüzlerini Gökdeniz’i satarak gösterdiklerini de belirterek, "Sözlerinin arkasında böyle duruyorlar" diye konuştu.

Kulübe zarar vermemek için sustuklarını da ifade eden Albayrak, "Fatih ve Gökdeniz'e evlatlarım gibi sahip çıktım. Zorlu süreçlerinde çok kulüpten teklif geldi ancak düşünmeden reddettim. Sadri Şener, çalışmak yerine her gün medyaya ayrı bir malzeme veriyor. Biz, o kulübe sahip çıkacak diye sevinerek adaylıktan vazgeçtik. Kulüp için çalışmak yerine, polemik üretiyor. Bu tip şeyleri konuşmak Trabzonspor başkanına yakışmaz ama insanı mecbur kılıyorlar. Bundan sonra her yalanı mahkemeye vereceğiz. Hem bu konu, hem istasyonla ilgili artık susmayıp hakkımızı arayacağız" dedi.

BAŞER: "SENİN KULÜBÜN F.BAHÇE Mİ?"
Trabzonspor eski yönetim ve transfer komitesi üyesi Abdullah Başer de başkan Sadri Şener'i ağır bir dille eleştirdi. Şener'in Gökdeniz'in satılması olayını başka yönlere çekerek dikkat dağıtmaya çalıştığını söyleyen Başer, şöyle konuştu: "Fatih, bizlere gelerek 'Abi 3 ay sonra serbestim. Ama ben yine de kulübüm kazansın istiyorum. Burada kafamı yastığa koyduğumda uyayamıyorum' dedi. Biz de satışına onay verdik. Gökdeniz için yıldız değil diyor. Gökdeniz 1-0'dan bile maç çeviremiyormuş, yıldız değilmiş. O zaman kim yıldız? Demek ki Sadri Şener yıldız. Çünkü futbolcular yıldız olamaz. Ancak Sadri Şener yıldız olabilir. Yazık ki Şener futboldan da anlamıyormuş! Trabzon'a gerçekten şimdi çok üzülüyorum. Göreve geldiğinde hiçbir oyuncumuz bir yere gidemez. Satılık bir çivimiz bile yok, demedi mi? 1 ayda ne değişti? Şener, F.Bahçeli yöneticilerin sadece ağzına bakarak, kulüp kayıtlarına bakmadan iftira atıyor. Senin kulübün F.Bahçe mi yoksa Trabzonspor mu önce onun kararını ver" dedi.
http://odevsitesi.hotgoo.net

İSPATLAMAYAN AHLAKSIZDIR
1 sayfadaki 1 sayfası